Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Ełk

Ełckie Centrum Kultury zaprasza 17 marca na „Koncert Wiedeński”, podczas którego publiczność usłyszy m.in. największe przeboje Johanna Straussa. Koncerty odbędą się o godz. 17.00 i 19.30 w sali widowiskowej ECK. Wstęp płatny.

Koncert programowo nawiązywał będzie do tradycyjnych gal i noworocznych koncertów odbywających się w Wiedniu.

Podczas gali zabrzmią największe przeboje Johanna Straussa, a także popisowe arie operetek tj. „Zemsta nietoperza”, „Baron cygański”, „Wesoła Wdówka”, „Księżniczka Czardasza” oraz „Kraina Uśmiechu”. Poza tym publiczność będzie miała okazję usłyszeć m.in.: Walc „Nad Pięknym Modrym Dunajem”, Arię Barinkaya „Wielka sława to żart”, czy polkę „Tritsch- Tratsch”.

Przed ełcką publicznością wystąpią soliści operowi w towarzystwie polskich kameralistów młodego pokolenia, którzy na co dzień występują z najlepszymi  orkiestrami i dyrygentami w Polsce i Europie.

Ponadto na scenie pojawią się laureaci międzynarodowych konkursów muzycznych, wirtuozi skrzypiec, a także fortepianu.

Więcej na: www.eck.elk.pl


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.