Ełckie Centrum Kultury zaprasza 13 kwietnia na koncert Macieja Maleńczuka. Artysta zaprezentuje utwory z płyty „Maleńczuk gra Młynarskiego”. Rozpoczęcie wydarzenia o godz. 19.00 w sali widowiskowej ECK. Wstęp płatny.

Już w sobotę (13 kwietnia) po raz kolejny w Ełku odbędzie się koncert Macieja Maleńczuka. Tym razem wokalista zaprezentuje ełckiej publiczności projekt, który przygotował w hołdzie wybitnemu artyście – Wojciechowi Młynarskiemu. Koncert rozpocznie się o godz. 19.00 w sali widowiskowej ECK.

„Maleńczuk gra Młynarskiego” to płyta przypominająca twórczość wielkiego polskiego poety, kompozytora, piosenkarza. Maciej Maleńczuk wziął na warsztat dwanaście utworów Wojciecha Młynarskiego i zinterpretował je w charakterystyczny dla siebie sposób. 

Więcej na: www.eck.elk.pl


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.