Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ełku zaprasza 9 czerwca do kibicowania uczestnikom zmagającym się w „Predathlon Family Cup Ełk”. Rozpoczęcie wydarzenia o godz. 11.00 na nowej Plaży Miejskiej, przy ul. Kolbego w Ełku. Zapisy elektroniczne zostały zakończone.

Już w niedzielę (9 czerwca) w Ełku po raz pierwszy odbędą się zawody „Predathlon Family Cup”. Jest to nowe wydarzenie łączące trzy dyscypliny sportu tj. rower, kajak oraz bieg.

Celem zawodów jest nie tylko propagowanie zdrowego trybu życia oraz aktywnego wypoczynku i rekreacji, ale także promocja walorów przyrodniczych Ełku i okolic.

Uczestnicy zawodów będą musieli pokonać pięciokilometrowy bieg, następnie kilkunastokilometrowy etap rowerowy (ok. 15 km) oraz przepłynąć pięć kilometrów kajakiem po wodach Jeziora Ełckiego. Będzie to doskonała okazja, aby sprawdzić swoją siłę, wytrzymałość i odporność psychiczną.

Zawody będą rozegrane w parach: osoba dorosła i osoba w wieku 12-17 lat. Start o godz. 11.00 na nowej Plaży Miejskiej w Ełku, przy ul. Kolbego.

Więcej na: www.mosir.elk.pl