Z okazji zbliżającego się Święta Konstytucji 3 Maja oraz Dnia Flagi Rzeczypospolitej Polskiej zapraszamy m.in. do wzięcia udziału w wydarzeniu na Facebooku „Ełk – dumni z flagi”. Okażmy patriotyzm robiąc zdjęcie z flagą państwową i zamieszczając je na stronie wydarzenia.

Kolejny raz będziemy obchodzić święta majowe w epidemii oraz niestety jeszcze w ograniczeniach. Z okazji zbliżającego się Święta Konstytucji 3 Maja oraz Dnia Flagi Rzeczypospolitej Polskiej proponujemy aby dołączyć do wydarzenia online na facebooku i wziąć udział w akcji „Ełk - dumni z flagi”.

Inicjatywa polega na umieszczeniu zdjęcia z flagą państwową na stronie wydarzenia na FB „Ełk – dumni z flagi”. Nie musi to być flaga z płótna. Jak najbardziej można przygotować biało-czerwoną flagę samemu. Oczywiście pamiętając o szacunku do barw narodowych. Zachęcamy do kreatywności. A może będzie to dobra okazja, aby przekazać wartości narodowe Waszym pociechom?

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/248092523667256/

Ponadto, zostały przygotowane biało-czerwone nakładki na zdjęcie profilowe Facebooka.

Aby pobrać taką nakładkę:

  • kliknij swoje zdjęcie profilowe,
  • użyj opcji „dodaj nakładkę”,
  • wybierz jedną z biało-czerwonych nakładek #ełkwywieszaflagi lub #dumnizflagi.
Podpowiadamy, że istnieje możliwość ustawienia tymczasowej nakładki: po wybraniu nakładki, wybieramy opcję ustawienia tymczasowego.