Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Ełk

W poniedziałek 14 czerwca odbędzie się ostatni przed wakacjami warsztat ełk 4.0/ PNT dla Biznesu. Spotkanie odbędzie się online i rozpocznie się o godz. 19.00. Zapisy na warsztat prowadzone są na stronie Parku Naukowo-Technologicznego w Ełku.

Warsztat BIZNES & NAUKA to temat, który prędzej czy później czeka każdego przedsiębiorcę, start up czy firmę stawiającą na rozwój. Gościem warsztatu będzie  TOMASZ STYPUŁKOWSKI - prezes Instytutu Innowacji i Technologii Politechniki Białostockiej. W prosty i interesujący sposób odpowie na wszystkie pytania o działalności badawczo-rozwojowej (B+R) oraz o współpracy biznesu z nauką.

Zapisy na warsztat http://technopark.elk.pl/elk-4-0/

Ponadto Tomasz Stypułkowski jako pomysłodawca konkursu RUNDA T opowie uczestnikom warsztatu o tym przedsięwzięciu. Konkurs RUNDA T jest wydarzeniem skierowanym do wszystkich osób działających w biznesie w województwie warmińsko-mazurskim i podlaskim. Nie ma ograniczeń wiekowych ani branżowych.  Konkurs m.in. daje przestrzeń do spotkania pomysłodawców i inwestorów, dzięki czemu wybrane pomysły mają szansę na rozwój. Nabór wniosków do konkursu trwa do 20 czerwca.  

Więcej https://technotalenty.pl/rundat2020/