Policja Ełk: Zaginęła Patrycja Borkowska
Policjanci poszukują 17-letniej Patrycji Borkowskiej. Nastolatka 26 września opuściła placówkę opiekuńczo-wychowawczą i od tego czasu nie nawiązała kontaktu z opiekunami. Wszystkie osoby, które mają informacje o zaginionej proszone są o kontakt z policjantami.
Policjanci poszukują 17-letniej Patrycji Borkowskiej z Legnicy. Nastolatka tymczasowo przebywała w placówce opiekuńczo-wychowawczej w Ełku. 26 września br. wyszła z placówki i do chwili obecnej nie powróciła oraz nie nawiązała kontaktu z opiekunami.
Rysopis zaginionej:
- około 165 centymetrów wzrostu
- długie, brązowe włosy
W dniu zaginięcia najprawdopodobniej ubrana była w czarne spodnie typu rurki, bluzę w paski z długim rękawem, kurtkę-futerko koloru beżowego i czarne sportowe buty.
Policjanci wciąż prowadzą czynności zmierzające do odnalezienia zaginionej. Prosimy także o kontakt z policją wszystkie osoby, posiadające informacje, które mogą przyczynić się do odnalezienia i ustalenia jejmiejsca pobytu.
Komenda Powiatowa Policji w Ełku,
elk.policja.gov.pl/o05/aktualnosci/98067,Zaginela-Patrycja-Borkowska.html
Autor: krystian