Koncert zespołu nago w Ełku w ramach letniej trasy 2025
Zespół nago, reprezentujący nurt indie pop, wystąpi 11 lipca 2025 roku w Ełku podczas swojej letniej trasy koncertowej obejmującej osiem miast w Polsce. Grupa zaprasza na wyjątkowy koncert na terenie klubu WidziMiSie, gdzie zaprezentuje utwory z nadchodzącego debiutanckiego albumu oraz nowe single.
Data i miejsce wydarzenia
Koncert odbędzie się w piątek, 11 lipca 2025 roku o godzinie 19:00 w klubie WidziMiSie, zlokalizowanym przy ulicy Parkowej w Ełku.
Informacje o zespole i trasie
Zespół nago kontynuuje promocję swojego pierwszego długogrającego albumu, który jeszcze nie został oficjalnie wydany. Podczas koncertu zaprezentuje m.in. najnowsze single „Palimy to”, „Motyl” oraz premierowo utwór „Ponton” z gościnnym udziałem Wiktora Dyduły. Po udanej wiosennej trasie oraz licznych występach na festiwalach w całej Polsce, nago zaprasza na serię letnich koncertów w ośmiu polskich miastach, w tym do Ełku.
Letnia trasa koncertowa nago – LATO ‘25
- 4 lipca – Wrocław
- 5 lipca – Rawicz
- 9 lipca – Sztynort
- 11 lipca – Ełk
- 12 lipca – miejsce do potwierdzenia
- 13 lipca – Warszawa
- 18 lipca – Jastrzębie-Zdrój
- 19 lipca – miejsce do potwierdzenia
Szczegóły dotyczące biletów
Bilety na koncert w Ełku są dostępne w przedsprzedaży w cenie 40 złotych, w cenie biletu zawarte jest również piwo. Rezerwacje można dokonać telefonicznie pod numerem 509 338 258.
Skład zespołu nago
- Martyna Baranowska – wokal, gitara
- Antoni Mąkosa – wokal
- Mateusz Galecki – gitara, chórki
- Marcin Włodarczyk – instrumenty klawiszowe
- Kuba Wojciechowski – gitara basowa
- Michał Nowakowski – perkusja, chórki
Autor: info_wydarzenia