Medytacja w basenie float — sesja z pracą nad czakrami

1 min czytania
Obrazek przedstawia grafikę promocyjną wydarzenia Medytacja w basenie float — sesja z pracą nad czakrami

Zaproszenie na prowadzoną sesję float, podczas której uczestnicy unoszą się w wodzie o właściwej gęstości, by przejść medytacyjną podróż przez siedem czakr. Zajęcia łączą wyciszenie ciała z koncentracją na energetycznych centrach i mają na celu relaks oraz wyrównanie stanu emocjonalnego i fizycznego. Uczestnicy powinni pojawić się wcześniej, żeby przygotować się do rozpoczęcia praktyki.

Szczegóły wydarzenia

  • Data i czas: Saturday 30 August 2025, godz. 17:30–19:00 PDT (przyjazd 17:30, start o 18:00)
  • Miejsce: (miejsce nie zostało podane)
  • Cena: 30 USD za osobę
  • Maksymalna liczba uczestników: 10 osób
  • Płatność: przez Venmo (konto: Danielle-Fiddy)

Organizator

Organizatorką sesji jest osoba podana przy płatności: Danielle Fiddy. W ogłoszeniu wskazano jej dane Venmo jako sposób uregulowania opłaty.

Opis zajęć

Podczas sesji uczestnicy unoszą się w specjalnie przygotowanej wodzie, co redukuje odczuwanie ciężaru ciała i ułatwia wejście w głęboki stan relaksu. Praktyka obejmuje prowadzenie medytacyjne skoncentrowane na siedmiu czakrach — każdy etap jest związany z konkretną kolorystyką i pracą energetyczną. Celem jest uwolnienie napięć, rozluźnienie i przywrócenie harmonii ciała, umysłu i ducha.

Praktyczne informacje dla zainteresowanych

  • Zalecane przybycie na 17:30, żeby przygotować się przed rozpoczęciem o 18:00.
  • Limit miejsc — decyduje kolejność zgłoszeń i wpłat.
  • Brak podanej dokładnej lokalizacji w ogłoszeniu — uczestnicy powinni skontaktować się z organizatorką po szczegóły miejsca.
  • Sesja ma charakter komercyjny (odpłatna usługa) i ograniczoną liczbę uczestników.

Autor: info_wydarzenia