Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Ełk

 (link otworzy duże zdjęcie)

Obyczaje i obrzędy karnawałowe były motywem przewodnim XVIII Przeglądu Twórczości Osób Niepełnosprawnych zorganizowanego w Domu Pomocy Społecznej w Nowej Wsi Ełckiej.

Przegląd jest imprezą cykliczną organizowaną w ostatnich dniach karnawału. Uczestnicy prezentują programy słowno-muzyczne związane z kulturą, tradycjami i obyczajami okresu Świąt Bożego Narodzenia oraz karnawału, charakterystycznymi dla miejsc z których pochodzą.

Mieszkańcy DPS-u mieli możliwość zaprezentowania swoich umiejętności szerszej publiczności  oraz spotkania osób spoza swoich środowisk, co daje okazję do nawiązywania nowych kontaktów. W tym roku uczestnikami przeglądu, oprócz gospodarzy, byli podopieczni domów pomocy społecznej m.in. z: Białegostoku, Łomży, Mrągowa oraz Giżycka.

 


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.