W najbliższy weekend, tj. 31 lipca – 1 sierpnia w Ełku pojawią się kolejne dwa Mobilne Punkty Szczepień Szpitala Pro-Medica w Ełku: w sobotę przy Ełckim Centrum Kultury, a w niedzielę na Targowisku Miejskim. W obu punktach będzie można zaszczepić się jednodawkową szczepionką Johnson&Johnson lub szczepionką Pfizer. Każdy, kto zdecyduje się na szczepienie otrzyma karnet do Kina ECK.
szczepmy.jpg

W zeszłym tygodniu Mobilny Punt Szczepień Szpitala Pro-Medica w Ełku został uruchomiony na Placu Jana Pawła II podczas Festivalu Food Truck oraz na Targowisku Miejskim. Łącznie zaszczepiono 160 osób.

W ten weekend (31lipca – 1 sierpnia) w Ełku pojawią się dwa kolejne dwa Mobilne Punkty Szczepień:

31 lipca (sobota) – przy Ełckim Centrum Kultury (od strony promenady)

Mobilny Punkt Szczepień będzie zlokalizowany podczas wydarzenia „Ełk, Będzie Czytane” przy Ełckim Centrum Kultury. Punkt będzie czynny w godz. 15.00-19.00 lub do wyczerpania zapasu szczepionek.

1 sierpnia (niedziela) – Targowisko Miejskie

Mobilny Punkt Szczepień będzie ustawiony na Targowisku Miejskim. Sczepienia będą wykonywane w godz. 8.00-12.00 lub do wyczerpania zapasu szczepionek.

Każdy, kto zdecyduje się na szczepienie otrzyma karnet do Kina ECK.

Szczegółowe informacje na temat szczepień w Mobilnych Punktach szczepień dostępne są pod nr tel. 885 201 020.

Szczepionkę także można przyjąć w Szpitalu Pro-Medica w Ełku oraz w 1 Wojskowym Szpitalu Klinicznym z Polikliniką SPZOZ w Lublinie - Filia w Ełku.