Odnajdź swoją pasję razem z Hanami PMU Academy

Hanami PMU Academy to profesjonalna szkoła makijażu permanentnego w ofercie, której znajdziesz podstawowe i zaawansowane szkolenia prowadzone przez wykwalifikowanych specjalistów. Podczas swojej edukacji zdobędziesz praktyczne doświadczenie, które jest tak ważne zawodzie linergisty oraz poznasz wiele zagadnień związanych z prawidłowym wykonywaniem mikropigmentacji. Zapoznaj się z poniższym artykułem i przekonaj się, dlaczego warto wybrać Hanami PMU Academy.

Roczna szkoła makijażu permanentnego

To kompleksowe studium, które pozwala na zdobycie umiejętności związanych z wykonywaniem zabiegu mikropigmentacji. Program rocznej szkoły makijażu permanentnego obejmuje 10 zjazdów w systemie zaocznym, podczas których poznasz wiele zaawansowanych technik wykonywania, korygowania oraz usuwania mikropigmentacji. Ponadto będziesz mieć możliwość pracy na najwyżej klasy sprzętach oraz autorskich pigmentach. Roczna szkoła makijażu permanentnego to także szkolenia z zakresu anatomii i fizjologii skóry, zasad aseptyki i dezynfekcji, a także technik pigmentacji naprawczej po nieudanych zabiegach.

W Hanami PMU Academy zapewnimy Ci wszelkie potrzebne materiały szkoleniowe, a także zeszyty ćwiczeń do treningu praktycznego. Dodatkowo wprowadzone zostaną zagadnienia z zakresu marketingu i kreowania wizerunku w sieci oraz zasad rynku i prowadzeniu własnego salonu, a wszystko po to, abyś mógł z pełną pasją i odwagą rozpocząć swoją przygodę jako profesjonalny linergista w świecie makijażu permanentnego.

Kurs makijażu permanentnego

Hanami PMU Academy to także liczne szkolenia przystosowane do każdego poziomu umiejętności. Na https://hanami.academy/ znajdziesz szeroką ofertę kursów takich jak:

  • basic – jest to kurs dla początkujących linergistów oraz tych, którzy już wcześniej odbyli praktykę, ale wciąż nie czują się na siłach, aby w pełni samodzielnie wykonywać zabiegi mikropigmentacji,

  • masterclass – jest to kurs dedykowany dla absolwentów Hanami PMU Academy oraz dla średniozaawansowanych linergistów, którzy chcą poznać bardziej skomplikowane techniki pigmentacji,

  • individual – jest to szkolenie dostosowane specjalnie do Twoich indywidualnych potrzeb. W tym kursie trener Hanami opracowuje specjalny program nauczania dostosowany do twoich umiejętności,

  • trainer – jest to szkolenie dla osób, które chcą otworzyć własną placówkę szkoleniową na licencji Hanami PMU Academy.

Niezależnie od tego, jaki kurs wybierzesz, nasi trenerzy nauczą Cię innowacyjnych technik makijażu permanentnego, przekażą Ci odpowiednią wiedzę i przygotują do samodzielnej pracy w salonie kosmetycznym.