Przepiękna choinka stanęła w Klubie Senior + w Ełku. Zdobią ją odblaskowe zawieszki, które mają przypominać o zadbaniu o swoja widoczność na drodze. Wspólne ubieranie choinki miało charakter integracji międzypokoleniowej – razem spotkali się seniorzy, przedszkolaki, pracownicy Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Ełku i policjanci.

W Klubie Senior + w Ełku na świątecznym drzewku oprócz tradycyjnych ozdób pojawiły się odblaskowe, kolorowe zawieszki. To dzięki dobrej współpracy międzypokoleniowej i integracji, bo w ubieranie choinki zaangażowali się seniorzy, przedszkolaki, pracownicy socjalni i policjanci. To niecodzienne spotkanie było też okazją do bliższego poznania, rozmów na temat bezpieczeństwa, a także tradycji świątecznych.

Warto też zwracać uwagę na bezpieczeństwo – w tym przypadku zadbanie przez pieszych o widoczność na drodze. Elementy odblaskowe mają na to ogromny wpływ.

Zarówno dzieci, jak i uczestnicy Klubu Seniora już teraz otrzymali odblaskowe zawieszki. Oczywiście po "sezonie choinkowym" odblaski z choinki także trafią do mieszkańców.