Ełk zaprasza przedsiębiorców na wyjątkowe spotkanie informacyjne!

Wielka okazja dla przedsiębiorców z Ełku! Już wkrótce odbędzie się spotkanie, które może odmienić przyszłość wielu lokalnych firm.

Spotkanie dla ełckich przedsiębiorców w Starostwie Powiatowym

W piątek, 31 stycznia, o godzinie 11.00 w Starostwie Powiatowym w Ełku przy ul. Piłsudskiego 4, odbędzie się otwarte spotkanie skierowane do przedstawicieli sektora MŚP. To wyjątkowa szansa na uzyskanie informacji o dostępnych formach wsparcia finansowego, które mogą pomóc w rozwoju lokalnych biznesów.

Jakie wsparcie czeka na przedsiębiorców?

Podczas wydarzenia uczestnicy będą mieli okazję zapoznać się z różnorodnymi programami pożyczkowymi, które obejmują m.in. pożyczki dla firm w początkowej fazie działalności, pożyczki na cyfryzację z możliwością umorzenia oraz ekopożyczki z premią. Dodatkowo, omawiane będą również pożyczki na odnawialne źródła energii (OZE) oraz prezentacja zasobów zwróconych.

Nie przegap tej niepowtarzalnej okazji! Aby wziąć udział w spotkaniu, wystarczy przybyć do sali konferencyjnej nr 18 (niski parter) i przygotować się na inspirujące rozmowy oraz cenne informacje, które mogą przyczynić się do sukcesu Twojej firmy.


Źródło: Powiat Ełcki