Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Ełk

15 października 2019 r. w Ełckim Centrum Kultury odbył się Finał Konkursu Recytatorskiego i Wokalnego w ramach obchodów XIX Dnia Papieskiego.

JURY w składzie:
Ks. Paweł Tober, Sebastian Krepsztul, Marcin Pyciak

po wysłuchaniu 40 prezentacji konkursowych nagrodziło następujące osoby:

KONKURS RECYTATORSKI W KATEGORII WIEKOWEJ DO LAT 6

III miejsce
– Amelia Milewska z Niepublicznego Punktu Przedszkolnego „Plastuś” w Ełku.
II miejsce
– Anna Jaworska z Miejskiego Przedszkola „Perełka” w Ełku.

I miejsce
– Maciej Szymanowski z Przedszkola Niepublicznego „Promyk” w Ełku.

KONKURS WOKALNY W KATEGORII WIEKOWEJ DO LAT 6

III miejsce
– nie przyznano

II miejsce
– Zespół: Lidia Stępkowska, Dominika Sobotkiewicz, Maja Zawadzka, Kinga Żukiewicz
z Miejskiego Przedszkola „Niezapominajka” w Ełku.

I miejsce
– Gabriela Krawczyk z Niepublicznego Katolickiego Przedszkola „U Lolka” w Ełku.

KONKURS RECYTATORSKI W KATEGORII WIEKOWEJ KLAS I – III

Wyróżnienie
– Kalina Szafranowska-Sienkiewicz ze Szkoły Podstawowej w Mrozach Wielkich.

III miejsce
– Sara Mikołajczyk ze Szkoły Podstawowej w Mrozach Wielkich.

II miejsce
– Natalia Aneszko ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Ełku.

I miejsce
– Łukasz Sobolewski ze Szkoły Podstawowej Nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi w Ełku.

KONKURS WOKALNY W KATEGORII WIEKOWEJ KLAS I – III

Wyróżnienie
– Lena Jankowska ze Szkoły Podstawowej Nr 4 w Ełku.

III miejsce
– nie przyznano

II miejsce
– nie przyznano

I miejsce
– Elena Laura Kasprzyk ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Ełku.

KONKURS RECYTATORSKI W KATEGORII WIEKOWEJ KLAS IV – VI

Wyróżnienie – ex aeqwo
– Arleta Augustyn ze Szkoły Podstawowej w Mrozach Wielkich.
– Jakub Górski ze Szkoły Podstawowej Nr 4 w Ełku.

III miejsce
– Alana Szyszkowska ze Szkoły Podstawowej Nr 3 w Ełku.

II miejsce
– Emilia Paszkowska ze Szkoły Podstawowej Nr 3 w Ełku.

I miejsce
– Iga Piwowarczyk ze Szkoły Podstawowej Nr 9 w Ełku.

KONKURS WOKALNY W KATEGORII WIEKOWEJ KLAS IV-VI

III miejsce
– Zespół „Nadziei Amatorski Zespół Co Pod Batutą Serca Gna”: Angelika Borkowska, Olga Nowak, Oliwia Wysocka, Michalina Kasprzak, Maryla Korsak ze Szkoły Podstawowej Nr 3 w Ełku.

II miejsce
– Sylwia Torepko ze Szkoły Podstawowej Nr 2 w Ełku.

I miejsce
– Emilia Piórkowska ze Szkoły Podstawowej Nr 9 w Ełku.

KONKURS RECYTATORSKI W KATEGORII WIEKOWEJ KLAS VII – VIII

Wyróżnienie
– Julia Kamila Jenczelewska ze Szkoły Podstawowej w Mrozach Wielkich.

III miejsce
– nie przyznano

II miejsce
– nie przyznano

I miejsce
– nie przyznano

KONKURS WOKALNY W KATEGORII WIEKOWEJ KLAS VII – VIII

III miejsce
– nie przyznano

II miejsce
– nie przyznano

I miejsce – ex aeqwo
– Milena Katarzyna Święcicka ze Szkoły Podstawowej Nr 3 w Ełku.
– Weronika Julia Miezianko ze Szkoły Podstawowej Nr 3 w Ełku.

KONKURS RECYTATORSKI W KATEGORII KLAS PONADPODSTAWOWYCH

III miejsce
– Karolina Wiśniewska z Bursy Szkolnej w Ełku.

II miejsce
– Aleksandra Kulesza z Zespołu Szkół Nr 5 w Ełku.

I miejsce
– Gabriela Olszewska z Zespołu Szkół Nr 1 w Ełku.

KONKURS WOKALNY W KATEGORII KLAS PONADPODSTAWOWYCH

Wyróżnienie
– Daria Drężek z Bursy Szkolnej w Ełku.

I miejsce
– Wiktoria Jaśków z Zespołu Szkół Nr 1 w Ełku.

Gratulujemy naszym laureatom i życzymy dalszych sukcesów.