Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Ełk

W najbliższy weekend, tj. 24-25 lipca w Ełku pojawią się kolejne dwa Mobilne Punkty Szczepień Szpitala Pro-Medica w Ełku: w sobotę na Placu Jana Pawła II, a w niedzielę na Targowisku Miejskim. W obu punktach będzie można zaszczepić się jednodawkową szczepionką Johnson&Johnson lub szczepionką Pfizer. Każdy, kto zdecyduje się na szczepienie otrzyma karnet do Kina ECK.

W zeszłym tygodniu Mobilny Punt Szczepień Szpitala Pro-Medica w Ełku został uruchomiony w Ełckim Centrum Kultury przy okazji wydarzenia „Mulatka”. Łącznie zaszczepiono 64 osoby.


W ten weekend (24-25 lipca) w Ełku pojawią się dwa kolejne dwa Mobilne Punkty Szczepień:

24 lipca (sobota) – Plac Jana Pawła II

Mobilny Punkt Szczepień będzie zlokalizowany podczas wydarzenia Food Truck Festival na Placu Jana Pawła II. Punkt będzie czynny w godz. 14.00-18.00 lub do wyczerpania zapasu szczepionek.

25 lipca (niedziela) – Targowisko Miejskie

Mobilny Punkt Szczepień będzie ustawiony na Targowisku Miejskim. Sczepienia będą wykonywane w godz. 8.00-12.00 lub do wyczerpania zapasu szczepionek.

 

Szczegółowe informacje na temat szczepień w Mobilnych Punktach szczepień dostępne są pod nr tel. 885 201 020.

Szczepionkę także można przyjąć w Szpitalu Pro-Medica w Ełku oraz w 1 Wojskowym Szpitalu Klinicznym z Polikliniką SPZOZ w Lublinie - Filia w Ełku.