Publikujemy odtworzony wizerunek mężczyzny, którego ciało została wyłowione w Jeziorze Ełckim w lipcu 1996. Prosimy o pomoc wszystkie osoby, które mają wiedzę na temat tego mężczyzny.

W lipcu 1996 roku z Jeziora Ełckiego zostało wyłowione ciało w stanie rozkładu. Wykonane czynności nie pozwoliły na ustalenie jego tożsamości. Teraz dzięki wykorzystaniu specjalistycznych systemów został odtworzony prawdopodobny wygląd znalezionego mężczyzny. Publikujemy ten wizerunek z prośbą o pomoc w identyfikacji. T

o mężczyzna w wieku 30-40 lat. Ubrany był w spodnie wojskowe (moro) w kolorze brązowo zielonym, buty wojskowe, czarne szelki, koszulka frote koloru zielonego, sweter granatowy granatowy w białe wzory, kurtka biodrówka z czarnego dżinsy, szara wojskowa szalokominiarka, w prawym uchu kolczyk w kształcie kuleczki koloru srebrnego.

Wszelkie informacje na ten temat można przekazywać policjantom w Komendzie Powiatowej Policji w Ełku osobiście lub telefonicznie pod numerem 47 7355200 lub policjantom w całym kraju.