Policja Ełk: Marihuana i mefedron u 18 i 19-latka

1 min czytania

Pięciu młodych mężczyzn siedziało w samochodzie zaparkowanym przy plaży w Starych Juchach z talerzem, na którym rozsypany był mefedron. Tam zastali ich dzielnicowi. Ponadto u 18 i 19-latka w odzieży policjanci znaleźli kolejne porcje mefedronu i marihunę. Choć młodzi mężczyźni twierdzili, że wszystko to znaleźli, odpowiedzą za posiadanie środków odurzających. Grozi za to kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Dzielnicowi w Starych Juchach podczas obchodu swojego rejonu służbowego zauważyli zaparkowany przy plaży samochód z pięcioma młodymi mężczyznami w środku. Ich nietypowe zachowanie wzbudziło czujność policjantów. Jak się okazało zasadnie. W****samochodzie mężczyźni mieli przygotowany talerz z rozsypaną na nim substancją. Ponadto u dwóch mężczyzn: 18 i 19-latka w trakcie kontroli w ich odzieży policjanci zabezpieczyli woreczki z suszem roślinnym i krystaliczną substancją. Wstępne badania wskazują, że to marihuana i mefedron.

Natomiast 17-latek miał przy sobie ponad 100 foliowych torebek z zapięciem strunowym.

Policjanci wyjaśniają teraz dalsze okoliczności w tej sprawie.

Za posiadanie środków odurzających grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności, natomiast za handel grozi kara d o lat 10pozbawienia wolności.

Komenda Powiatowa Policji w Ełku,

elk.policja.gov.pl/o05/aktualnosci/104617,Marihuana-i-mefedron-u-18-i-19-latka.html

Autor: krystian