Policja Ełk: Awantura w sklepie zakończyła się w policyjnej celi

1 min czytania

Spożywał alkohol w sklepie, był wulgarny i agresywny, krzyczał, puszczał głośno muzykę z telefonu, wprowadził policjantów w błąd odnośnie swoich danych i zniszczył radiowóz wobec uciążliwego klienta interweniowali ełccy policjanci. Nietrzeźwy 36-latek ze sklepu trafił do policyjnej celi.

Policjanci zostali poproszeni o interwencję w sklepie w Ełku, gdzie obsługa miała problem z agresywnym klientem. Wyraźnie nietrzeźwy mężczyzna w obecności innychspożywał alkohol,krzyczał, prowakowałi był wulgarny.

Był też aroganckii agresywnyw stosunku do policjantów i nie reagował na prośby o zachowanie zgodne z prawem. Podczas legitymowania wprowadzpolicjantów w błąd co do swoich danych osobowych.

Z uwagi na takie zachowanie 36-latek został zatrzymany w policyjnej celi. Miał ponad 2 promile alkoholu. Po wytrzeźwieniu został ukarany mandatami za popełnione wykroczenia na kwotę 700 złotych.

Ponadto trwają dalsze czynności w sprawie zniszczenia mienia. Mężczyzna w trakcie zatrzymania celowo uderzył w radiowóz, powodując pęknięcie powłoki lakierniczej. Jeśli wartość strat wyniesie ponad 800 złotych mężczyzna odpowie za przestępstwo. Jest to czyn zagrożony karą do 5 lat pozbawienia wolności.

Komenda Powiatowa Policji w Ełku,

elk.policja.gov.pl/o05/aktualnosci/112563,Awantura-w-sklepie-zakonczyla-sie-w-policyjnej-celi.html

Autor: krystian