Festyn rodzinny w Parku Solidarności już w środę
Rodzinne spotkanie w Parku Solidarności już w najbliższą środę! Przygotujcie się na mnóstwo atrakcji i niezapomnianą zabawę dla całej rodziny. To doskonała okazja, aby spędzić czas razem i cieszyć się wspólnymi chwilami.
  1. Festyn rodzinny odbędzie się 22 maja.
  2. Wydarzenie potrwa od godz. 17.00 do 19.00.
  3. Mnóstwo atrakcji: gry, zabawy, konkursy, dmuchańce.
  4. Specjalne strefy: seniora i zdrowia.

Już w najbliższą środę, 22 maja, Park Solidarności stanie się miejscem pełnym radości i zabawy. W godzinach od 17.00 do 19.00 odbędzie się tam festyn rodzinny, który jest częścią Ełckich Dni Rodzin. Prezydent miasta serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców do wspólnego świętowania.

W programie wydarzenia przewidziano wiele atrakcji, które z pewnością przypadną do gustu zarówno dzieciom, jak i dorosłym. Na najmłodszych czekają gry i zabawy, dmuchańce oraz konkursy z nagrodami. Nie zabraknie również smakołyków, takich jak wata cukrowa, która zawsze cieszy się dużą popularnością.

Dla nieco starszych uczestników przygotowano specjalne strefy. W strefie seniora będzie można odpocząć i zrelaksować się, a strefa zdrowia zaoferuje porady i konsultacje dotyczące zdrowego stylu życia. To doskonała okazja, aby dowiedzieć się więcej na temat dbania o swoje zdrowie i samopoczucie.

Festyn rodzinny w Parku Solidarności to wydarzenie, które z pewnością dostarczy wielu niezapomnianych wspomnień. Warto zabrać całą rodzinę i wspólnie spędzić ten czas, ciesząc się licznymi atrakcjami i miłą atmosferą.

Nie przegapcie tej wyjątkowej okazji! Spotkajmy się w środę, 22 maja, w Parku Solidarności i razem świętujmy Ełckie Dni Rodzin.


Wg inf z: Urząd Miasta w Ełku