Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Ełk

Szczepionki Johnson&Johnson oraz Pfizer będą dostępne w mobilnym punkcie szczepień przy Ełckim Centrum Kultury w dniach 16-17 lipca. Szczepienia będą wykonywane w godz. 18.00-21.30. Każdy, kto zdecyduje się na szczepienie otrzyma karnet do Kina ECK. Spośród osób zaszczepionych w piątek i sobotę w Mobilnym Punkcie Szczepień „Pro-Medica”, zostanie wylosowany bezpłatny lot balonem.

  1. Przy okazji „MULATKI” (26. Mazurskiego Lata Kabaretowego) w Ełckim Centrum Kultury przy ul. Wojska Polskiego 47 w Ełku w dniach 16- 17 lipca b.r. (piątek-sobota) będzie możliwość zaszczepienia się przeciwko COVID-19 w Mobilnym Punkcie Szczepień „Pro-Medica” w Ełku Sp. z o.o.

Każda chętna osoba będzie mogła wybrać szczepionkę przeciwko COVID-19 tj.: Johson & Johson lub Pfizer.

Zapewniamy możliwość zaszczepienia się II dawką szczepionki firmy Pfizer niezależnie w jakim punkcie szczepień na terenie Polski została przyjęta I dawka szczepionki.

UWAGA!!! Szczepione będą wyłącznie osoby powyżej 16 roku życia. Osoby niepełnoletnie muszą zgłosić się z rodzicem lub opiekunem prawnym.

Szczepienia będą wykonywane w godzinach 18:00 – 21:30.

Do zaszczepienia nie potrzeba wcześniejszej rejestracji.

Na miejscu po szczepieniu będą wydawane potwierdzenia szczepienia – Unijne Certyfikaty COVID - w przypadku szczepionki Johson & Jonson lub II dawki Pfizer.

Każdy, kto zdecyduje się na szczepienie w Mobilnym Punkcje Szczepień przy ECK w dniach 16-17 lipca otrzyma karnet do Kina Ełckiego Centrum Kultury (na jeden dowolny seans do wykorzystania do końca bieżącego roku).

Dodatkowo po zakończeniu szczepień, wśród osób, które zaszczepią się dniach 16-17 lipca  w Mobilnym Punkcie Szczepień, będzie rozlosowana nagroda główna -  BEZPŁATNY LOT BALONEM – do wykorzystania podczas XIV Mazurskich Zawodów Balonowych (22-24.07.2021 r.).

Dodatkowych informacji na temat szczepień udziela szpital „Pro-Medica” w Ełku pod numerem telefonu: 608 810 946.

Potrzebujesz więcej informacji – zapoznaj się w materiałem z załącznika.