Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Ełk

Polska vs Andora - PZBuk bukmacher

Eliminacje do Mistrzostw Świata w Katarze powoli dobiegają końca. Reprezentacja Polski ma już przed sobą tylko dwie rywalizacje, które ostatecznie zdecydują o końcowej pozycji. W pierwszym spotkaniu podopieczni Paulo Sousy zmierzą się na wyjeździe z Andorą. Czy Biało-Czerwoni pewnie przejdą przez tę przeszkodę?

Andora vs Polska

W pierwszym spotkaniu pomiędzy tymi drużynami było widać różnicę klas. Reprezentacja Polski pewnie pokonała tego przeciwnika i zachowała czyste konto, co do tej pory nie zdarzało się zbyt często. Sytuacją, która najbardziej utkwiła w pamięci polskich kibiców, była jednak bez wątpienia kontuzja Roberta Lewandowskiego, która następnie wykluczyła tego piłkarza z meczów Ligi Mistrzów.

Polacy bez wątpienia postarają się o pewne i przekonujące zwycięstwo w wyjazdowej rywalizacji z Andorą. Biało-Czerwoni w ostatnim meczu wyjazdowym wygrali na wyjeździe z Albanią, co z pewnością podniosło morale tego zespołu. Aktualna sytuacja w grupie pozwala zakładać, że Polacy wywalczą awans do barażów. Zwycięstwo wyjazdowe z Albanią może okazać się tutaj fundamentalne, ponieważ ta drużyna ma przed sobą wyjazd na Wembley. O pierwszej pozycji w grupie Biało-Czerwoni mogą jednak prawdopodobnie zapomnieć, ponieważ raczej nikt nie zakłada potknięcia Anglików z San Marino.

Piłkarze z Andory w aktualnych eliminacjach są chłopcem do bicia dla mocniejszych drużyn, jednak trzeba przypomnieć, że udało im się wygrać oba spotkania z San Marino.

Oferta bukmachera – co nowego w sporcie?

Na to spotkanie w ofercie legalnego bukmachera takiego jak PZBuk znajduje się ponad 100 różnych propozycji. Oczywiście reprezentacja Polski jest tutaj zdecydowanym faworytem i analitycy zakładów bukmacherskich nie mieli żadnych problemów z oszacowaniem szans na wygraną. Polacy muszą wygrać to spotkanie i nikt nie bierze pod uwagę innego scenariusza.

Reprezentacja Andory w 4 z ostatnich 5 rozegranych pojedynków nie zaliczyła wyniku BTTS. Wyjątkiem jest tutaj wyjazdowe starcie tego zespołu z Węgrami. Pierwsze spotkanie tej drużyny z reprezentacją Polski również nie zakończyło się wynikiem BTTS. W związku z tym miłośnicy sportowych emocji oraz eksperci piłkarscy PZbuk zastanawiają się, jak zakończy się nadchodzący pojedynek. Należy przyznać, że istnieje duże prawdopodobieństwo, że tym razem wynik meczu okaże się taki sam.

Propozycją, która być może zainteresuje polskich kibiców, są typy na gole Roberta Lewandowskiego. Reprezentant do Polski w ostatnim czasie regularnie trafia do siatki we wszystkich rozgrywkach, dlatego też nic dziwnego, że bukmacher spodziewa się tutaj kolejnych bramek Lewego. Należy jednak pamiętać, że Lewandowski nie strzelił gola w ostatnim meczu z Andorą czy też Albanią.

Chcesz zostać trenerem osobistym? Czytaj więcej…

Obstawianie zakładów bukmacherskich niesie ze sobą ryzyko uzależnienia. Pamiętaj, że nie może być sposobem na życie. W Polsce korzystanie z usług nielegalnych bukmacherów jest zabronione, możesz grać wyłącznie u tych operatorów, którzy posiadają zezwolenie Ministerstwa Finansów.

Cherry Online Polska Sp. z o.o. działający pod nazwą PZBuk: zezwolenie MF z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017.

Autor tekstu: Mateusz Nowak – redaktor Zagranie.com, absolwent dziennikarstwa sportowego i zarządzania w sporcie na UAM i fan piłki nożnej! Na Twitterze - @Mati_N95