Premiera spektaklu Teatru 30 Minut: Leśne zabawy teatralne w miejskiej dżungli
Ełckie Centrum Kultury serdecznie zaprasza mieszkańców na wyjątkowe wydarzenia teatralne, które odbędą się już w najbliższy czwartek, 13 czerwca. W ramach cyklu spektakli Teatru 30 Minut, zarówno młodsza, jak i starsza grupa aktorów zaprezentują swoje najnowsze przedstawienia.
  1. Spektakl "Leśne zabawy teatralne w miejskiej dżungli" - godz. 17:00
  2. Spektakl "Zwierzęta hrabiego Cagliostro" - godz. 18:00
  3. Wstęp na oba wydarzenia jest bezpłatny
  4. Oba spektakle odbędą się w Sali kameralnej ECK

O godzinie 17:00 na scenie pojawi się młodsza grupa Teatru 30 Minut, która przedstawi premierowy spektakl pt. „Leśne zabawy teatralne w miejskiej dżungli” oparty na twórczości Jana Brzechwy. Scenariusz i reżyseria tego projektu to dzieło Wojciecha Straszyńskiego. W rolach głównych wystąpią Anna Łochowska, Daria Fiszer oraz Elena Laura Kasprzyk.

Godzinę później, o 18:00, starsza grupa Teatru 30 Minut zaprezentuje spektakl "Zwierzęta hrabiego Cagliostro", autorstwa Andrzeja Bursy. Również w tym przypadku scenariusz i reżyseria są zasługą Wojciecha Straszyńskiego. Na scenie zobaczymy Roksanę Zalewską w roli Katarzyny, Damiana Butkiewicza jako Albandyna oraz Kornela Wojciechowskiego wcielającego się w postać Bartłomieja.

Obydwa spektakle odbędą się w Sali kameralnej Ełckiego Centrum Kultury, a wstęp na nie jest wolny. To doskonała okazja, aby wspierać lokalnych młodych artystów i cieszyć się ich talentem. Nie przegapcie tego kulturalnego święta!


Według informacji z: UM Ełk