Tymczasowym aresztowaniem zakończyła się dla dwóch mieszkańców Ełku wizyta w dyskotece. Mężczyźni zaatakowali dwóch innych klientów lokalu i wspólnie dokonali pobicia. W wyniku tego jeden z pokrzywdzonych doznał złamań twarzoczaszki.

Do zdarzenia doszło nocą (17.09.2022r.) w okolicach lokalu rozrywkowego w Ełku. Nieznani wówczas mężczyźni zaatakowali dwóch innych klientów lokalu. Agresorzy wspólnie kopali i uderzali ich po całym ciele. W wyniku tego jeden z pokrzywdzonych doznał złamań twarzoczaszki. Po wszystkim sprawcy uciekli z miejsca zdarzenia.

Policjanci, wyjaśniając okoliczności tego pobicia, wykonali szereg czynności i ustalili rysopisy osób biorących w nim udział. Na podstawie analizy materiałów zebranych w tej sprawie kryminalni ustalili, kto może być odpowiedzialny za to przestępstwo.

Zatrzymani to 31 i 38-letni mieszkańcy miasta. Usłyszeli zarzuty udziału w pobiciu. Jest to czyn zagrożony karą do 3 lat pozbawienia wolności. Jeden z nich działał w warunkach recydywy, dlatego grozi mu wyższa kara. Decyzją sądu obaj mężczyźni zostali tymczasowo aresztowani.