Ponad 250 gramów różnych środków odurzających znaleźli policjanci w mieszkaniu 36 -letniego mężczyzny. Była to zarówno marihuana jak i amfetamina oraz mefedron. Narkotyki ukryte były w zamrażalniku oraz w koszu na śmieci. Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie.

Ełccy kryminalni zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej ustalili, że 36-letni mieszkaniec miasta może posiadać znaczne ilości środków odurzających. Ich informacje potwierdziły się. Po wejściu do mieszkania policjanci w stojącym w kuchni koszu na śmieci zauważyli szklane pojemniki z suszem roślinnym. Ponadto w zamrażalniku znaleźli jeszcze zbryloną i skrystalizowaną substancję. Wstępne badania wskazały, że to marihuana, mefedron i amfetamina. W sumie policjanci zabezpieczyli ponad 100 gramów marihuany, blisko 90 gramów mefedronu i 60 gramów amfetaminy. Substancje zostały przekazane do dalszych badań laboratoryjnych.

36-latek został zatrzymany w policyjnym areszcie. Prokurator zastosował wobec niego dozór policyjny. Teraz za posiadanie środków odurzających może mu grozić kara pozbawienia wolności do lat 3.