Policjanci zatrzymali 35-latka, który nocą podczas jazdy po Ełku wjechał w ogrodzenie i zniszczył je. Mężczyzna był pijany – miał blisko 1,5 promila alkoholu w organizmie. Ponadto jechał bez uprawnień i był poszukiwany.

W nocy (20.07.2022r.) policjanci dostali zgłoszenie o kierowcy, który w Ełku staranował ogrodzenie. Jak się okazało, kierowca stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z jezdni i wjechał w płot. Próbował wyjechać z posesji, ale mu się to nie udało. 35-latek był nietrzeźwy – miał prawie 1,5 promila alkoholu w organizmie. Jechał z pasażerką. Na szczęście nikt nie ucierpiał podczas tego zdarzenia. Ten mężczyzna nie posiada uprawnień do kierowania. Ponadto był też osobą poszukiwaną.

Kryminalni ustalili również, że 35-latek kilka dni temu włamał się do aktualnie niezamieszkałego domu jednorodzinnego. Ukradł stamtąd rzeczy o wartości wycenionej na ponad 1300 złotych. To nie pierwsze tego typu przestępstwo tego mężczyzny. W przeszłości już dokonywał kradzieży z włamaniem, więc grozi mu wyższa kara – nawet 15 lat pozbawienia wolności.